Aktualności z poprzedniej strony

Logo Euro-Concret

26 marca 2017 / Możliwość komentowania Aktualności z poprzedniej strony została wyłączona

aktualności szansa na sukces

UWAGA: Zmiana w Załączniku nr 3 Wzór Karty oceny merytorycznej Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie

W dniu 23.03.2017 została wprowadzona zmiana w Załączniku nr 3 Wzór Karty oceny merytorycznej, polegająca na poprawieniu tabeli podsumowującej.

Poprawiony dokument został zamieszczony w dniu 23.03.2017 w dziale DOKUMENTY i z tym dniem staje się dokumentem obowiązującym.

Szanowni Państwo, w dniu 14.03.2017 r. (wtorek) o godz. 11.00 w naszym biurze we Wrocławiu, odbędzie się spotkanie informacyjno-rekrutacyjne dotyczące projektu „Szansa na sukces”

Temat spotkania: kwalifikowalność uczestników i zasady uczestnictwa w projekcie, zasady przyznawania i rozliczania dotacji na założenie własnej firmy w ramach projektu. Osoby zainteresowane będą mogły wypełnić oraz złożyć formularze zgłoszeniowe do projektu.

Miejsce spotkania: Stowarzyszenie Euro-Concret, Wrocław, ul. Kościuszki 35a II piętro-oficyna, centrum miasta – 600 m od Dworca PKP Wrocław Główny

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

W dziale DOKUMENTY został zamieszczony plik z oświadczeniem dodatkowym dla osób bezrobotnych powyżej 12 miesięcy niezarejestrowanych w PUP – oświadczenie obowiązkowe jako załącznik do formularza rekrutacyjnego, dla osób niezerejestrowanych w PUP, długotrwale bezrobotnych (powyżej 12 miesięcy).

UWAGA: Zmiana Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie oraz przyznawania środków finansowych na rozwój przedsiębiorczości

W dniu 02.03.2017 została wprowadzona zmiana w Regulamine rekrutacji i uczestnictwa w projekcie.
Zmiana dotyczy par. 2 ust. 1 i ma charakter wyłącznie porządkowy.
Poprawiony dokument został zamieszczony w dniu 02.03.2017 na stronie internetowej w dziale DOKUMENTY i z tym dniem staje się dokumentem obowiązującym.

UWAGA: Zmiana wzoru formularza zgłoszeniowego

W dniu 01.03.2017 została wprowadzona zmiana w formularzu rekrutacyjnym, stanowiącym Załącznik 1 do regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie.

Zmiana dotyczy:
Kategoria „Bezrobotny” (w rubryce Status na rynku pracy) została rozdzielona na dwie osobne kategorie:

  • Bezrobotny – osoba zarejestrowana w PUP
  • Bezrobotny – osoba niezarejestrowana w PUP pozostająca bez pracy, gotowa do jej podjęcia i aktywnie poszukująca zatrudnienia

Poprawiony dokument został zamieszczony w dniu 01.03.2017 na stronie internetowej w dziale DOKUMENTY i z tym dniem staje się dokumentem obowiązującym.

Formularze rekrutacyjne wypełnione w wersji poprzedniej do dnia 01.03.2017 będą uznawane. Zostanie naniesiona na nie odpowiednia adnotacja.

Szanowni Państwo,

W dniu 08.03.2017 r. (środa) o godz. 10.00 w naszym biurze w Lądku-Zdroju, odbędzie się spotkanie informacyjno-rekrutacyjne dotyczące projektu „Szansa na sukces”.

Temat spotkania: kwalifikowalność uczestników i zasady uczestnictwa w projekcie, zasady przyznawania i rozliczania dotacji na założenie własnej firmy w ramach projektu. Osoby zainteresowane będą mogły wypełnić oraz złożyć formularze zgłoszeniowe do projektu.

Miejsce spotkania: Lądek-Zdrój, pl. Staromłyński 5, I piętro – pokój nr 14 (budynek CKIR)

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

UWAGA! Zmiana wzoru formularza zgłoszeniowego

W dniu 24.02.2017 została wprowadzona zmiana w formularzu rekrutacyjnym, stanowiącym Załącznik 1 do regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie.

Zmiana dotyczy zapisu odnoszącego się do miejsca zamieszkania (a nie jak błędnie podano zameldowania) zgodnego z definicją GUS, opartego na podziale jednostek administracyjnych zastosowanym w rejestrze TERYT.

Poprawiony dokument został zamieszczony w dniu 24.02.2017 na stronie internetowej w dziale DOKUMENTY i z tym dniem staje się dokumentem obowiązującym.

Formularze rekrutacyjne wypełnione w wersji poprzedniej do dnia 24.02.2017 będą uznawane. Zostanie naniesiona na nie odpowiednia adnotacja.

Od 20 lutego 2017 r. do 23 marca 2017 r. rozpoczynamy rekrutację do projektu „Szansa na sukces – kompleksowy program wsparcia samozatrudnienia”, w którym można otrzymać nawet 33 000 zł na otworzenie własnej działalności gospodarczej.

Szczegóły w zakładce REKRUTACJA

Już teraz można zadawać nam pytania tel. 500 520 027, e-mail: stowarzyszenie.euroconcret@gmail.com

Szanowni Państwo,

Już wkrótce na naszej stronie internetowej ukażą się dokumenty dotyczące udziału w projekcie.

W najbliższym czasie udostępnimy Państwu regulamin uczestnictwa w projekcie wraz w załącznikami.

Szanowni Państwo,

Rozpoczynamy realizację projektu pn.

„Szansa na sukces – kompleksowy program wsparcia samozatrudnienia”

gdzie zakwalifikowany uczestnik może otrzymać ponad 33 000 zł bezzwrotnej dotacji na założenie firmy?!!
– opis projektu w zakładce O PROJEKCIE