DOTACJE 30 PLUS – Absens carens – szkolenia

25 stycznia 2022 / Możliwość komentowania DOTACJE 30 PLUS – Absens carens – szkolenia została wyłączona

aktualności dotacje30plus

Szanowni Uczestnicy Projektu Absens Carens,

Rozpoczynamy szkolenia z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej  w projekcie Absens carens – DOTACJE 30 PLUS.

 

W związku z sytuacją pandemiczną w naszym kraju, ze względów bezpieczeństwa, podjęliśmy decyzję, przy konsultacji z DWUP, iż szkolenia dla wszystkich Uczestników projektu odbędą się zdalnie.

Za organizację i realizację zadania związanego ze szkoleniami odpowiedzialny jest nasz Partner – Eurowektor sp. z o.o.

W najbliższym czasie drogą mailową zostaną przekazane Państwu szczegółowe informacje dotyczące tego jak odbywać się będą zajęcia (m.in. przynależność do grupy, szczegóły techniczne, kwestie formalne).

Z naszej strony otrzymacie Państwo maila z dokumentami, które należy wypełnić i odesłać do naszego biura (proces postepowania wyjaśnimy dokładnie w wiadomości mailowej).

 

Już teraz, na stronie www projektu, zamieszczamy harmonogramy szkoleniowe dla wszystkich grup. – HARMONOGRAMY SZKOLEŃ

 

Przypominamy, iż uczestnictwo w co najmniej 80% godzin szkoleń jest jednym z podstawowych i niezbędnych warunków do złożenia przez Państwa, w niedalekiej przyszłości, biznesplanów.

 

Wszelkich informacji dotyczących szczegółów organizacyjno-technicznych realizowanych zajęć szkoleniowych udziela firma Eurowektor sp. z o.o.- tel. 746*614*783, e-mail:  leszek(małpa)eurowektor.pl

 

Oczywiście Euro-Concret także służy Państwu pomocą przez cały okres realizacji projektu.