KONFERENCJA PO WER – WROCŁAW

23 września 2021 / Możliwość komentowania KONFERENCJA PO WER – WROCŁAW została wyłączona

aktualności

KONFERENCJA PO WER – WROCŁAW
Szanowni Państwo,
W dniu 22.09.2021r. we Wrocławiu odbyła się konferencja „PO WER – EFEKTYWNA POMOC DLA MŁODYCH DOLNOŚLĄZAKÓW”, podczas której omawiana była realizacja Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na terenie Dolnego Śląska.
Stowarzyszenie Euro-Concret także ma swój wkład w realizacje zadań z zakresu POWER:
1. Projekt „Per Aspera ad astra – kompleksowy program wprowadzania młodzieży NEET na rynek pracy” – to przedsięwzięcie w ramach którego 78 młodych mieszkańców woj. dolnośląskiego uzyskało wsparcie w postaci m.in. bonów szkoleniowych do max. 2,5 tys. zł, płatnych staży, bezzwrotnych dotacji na założenie własnej firmy do 20tyś zł, pośrednictwo pracy, wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami.
2. Projekt „Kreator” – kompleksowy projekt wsparcia samozatrudnienia młodych mieszkańców Dolnego Śląska, – w ramach tego zadania pomożemy 108 młodym Dolnoślązakom zrealizować swoje marzenia o otwarciu swojego biznesu wspierając ich bezzwrotną dotacją finansowaną (ponad 38 tyś zł) z EFS.
O działaniach Euro-Concretu w kontekście PO WER (i nie tylko) na konferencji opowiadała Wiceprezes Stowarzyszenia Pani Marzena Okińczyc.
Korzystając z okazji dziękujemy za zaufanie, które okazujecie nam, wyrażając tak duże zainteresowanie naszymi działaniami.