KONSUMENT W DOBIE PANDEMII – PORADNIK DLA KONSUMENTÓW Z TERENU POWIATU WROCŁAWSKIEGO

13 grudnia 2020 / Możliwość komentowania KONSUMENT W DOBIE PANDEMII – PORADNIK DLA KONSUMENTÓW Z TERENU POWIATU WROCŁAWSKIEGO została wyłączona

aktualności

KONSUMENT W DOBIE PANDEMII.
PORADNIK DLA KONSUMENTÓW Z TERENU POWIATU WROCŁAWSKIEGO.

Szanowni Państwo,

W ramach zadania publicznego pn. Podniesienie świadomości prawnej i obywatelskiej realizowanego przez Stowarzyszenie Euro-Concret w okresie od sierpnia do listopada 2020r., a finansowanego ze środków budżetu Powiatu Wrocławskiego, powstał poradnik konsumencki.

Publikacja skierowana jest w szczególności do mieszkańców powiatu wrocławskiego, ale wszystkich  gorąco zachęcamy do zapoznania się z jego treścią. problematyka w nim opisana dotyczy każdego z nas. Wszyscy jesteśmy konsumentami.

 

Epidemia COVID – 19 całkowicie zmieniła oblicze większości dziedzin życia. Nie bez znaczenia jest wpływ koronawirusa na sytuację konsumentów. Obiektywna niemożność dotrzymania warunków wcześniej zawartych umów, nowe okoliczności utrudniające wykonanie umowy, wielość aktów prawnych ustanawianych w pośpiechu przez władzę, trudna sytuacja finansowa wielu konsumentów i przedsiębiorców to tylko niektóre problemy, z którymi od kilku miesięcy borykamy się wszyscy.

Z jakimi problemami spotykają się najczęściej polscy konsumenci? W niniejszym poradniku odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania.

KONSUMENT W DOBIE PANDEMII. PORADNIK DLA KONSUMENTÓW Z TERENU POWIATU WROCŁAWSKIEGO. – publikacja bezpłatna – POBIERZ

(w celu pobrania kliknij powyższy link)