KREATOR

10 marca 2021 / Możliwość komentowania KREATOR została wyłączona

aktualności Kreator

Szanowni Państwo,
1. Pragniemy poinformować, iż w niedługim czasie ogłosimy dokumentację projektową i podamy termin naboru Uczestników do projektu „Kreator”.
2. Obecnie  oczekujemy na akceptację przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy przygotowanych przez nas dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia działań rekrutacyjnych ( w tym regulaminu projektu). Gdy to nastąpi udostępnimy Państwu całą niezbędną dokumentację, z którą będzie można się zapoznać.
Poinformujemy oczywiście o tym fakcie na stronie www oraz naszych profilach na portalach społecznościowych.
3. W najbliższym czasie planujemy zorganizować webinarium – spotkanie informacyjne on line, podczas którego zaprezentujemy założenia projektu „Kreator” i będziemy odpowiadać na Państwa pytania. Informacja o terminie spotkania będzie zamieszczona odpowiednio wcześniej na naszej stronie, na Facebooku i Instagramie.
4. W związku z panującą w naszym kraju epidemią koronawirusa i obostrzeniami z tym związanymi staramy się ograniczać kontakty bezpośrednie.  Jesteśmy oczywiście stale do Państwa dyspozycji pod naszym biurowym numerem telefonu ( nr 500 520 027 –  czynny w godz. 9.00 – 17.00 od poniedziałku do piątku; jeśli z jakiś przyczyn nie odbierzemy telefonu to zawsze staramy się oddzwaniać). Można się także z nami kontaktować poprzez e-mail: stowarzyszenie.euroconcret@gmail.com  i komunikator Messenger.
Jeśli ktoś z Państwa będzie chciał spotkać się z nami osobiście, w naszym biurze, to bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w  celu umówienia konkretnego terminu i godziny spotkania.
W naszej pracy i kontaktach z Beneficjentami staramy się dochować wszelkich zasad higieny i bezpieczeństwa mających na celu zapobieganie/ograniczanie rozprzestrzeniania się wirusa  SARS-CoV-2.
Zachęcamy do polubienia i śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie.