POLECAMY PROJEKT DLA SENIOREK

Logo Euro-Concret

8 października 2017 / Możliwość komentowania POLECAMY PROJEKT DLA SENIOREK została wyłączona

aktualności

POLECAMY PROJEKT DLA SENIOREK

Co łączy Seniorki, Studentów i niechciane ubrania?

Enactus UE Wrocław jest międzynarodową organizacją zrzeszającą studentów i doświadczonych biznesmenów, której celem jest  rozwiązywanie problemów społecznych przy pomocy modeli biznesowych.

Enactus UE Wrocław realizuje projekt ,,Needle You Need”, który działa zgodnie z koncepcją CSR – Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu.  Zajmują się tworzeniem kocyków  z materiałów które zostały już spisane na straty. Pomocną dłoń podało im wiele wspaniałych Seniorek, które spędzając ze studentami  czas, dzielą się bezcennym doświadczeniem i umiejętnościami. Tak powstały pierwsze kocyki – pełne miłości i ciepła. Nie są one tylko sumą materiałów i nici. Są ideą, którą chcą dzielić się z innymi.

Z uwagi na wspólne wartości, chcielibyśmy zaprosić wszystkie zainteresowane Seniorki do współpracy. Poza korzyściami materialnymi płynącymi ze sprzedaży stworzonych wspólnie kocyków, organizacja planuje zorganizować spotkania integrujące osoby starsze ze studentami. Integracja międzypokoleniowa, szacunek do starszego człowieka, cenne rady i doświadczenia są dla nas wszystkich nieocenioną wartością.

Needle You Need – prezentacja do pobrania