Poradnik dla młodzieży dotyczący wybranych zagadnień finansowych

Logo Euro-Concret

28 grudnia 2018 / Możliwość komentowania Poradnik dla młodzieży dotyczący wybranych zagadnień finansowych została wyłączona

aktualności

Szanowni Państwo,
W związku z realizacją zadania publicznego „Upowszechnianie i ochrona praw konsumentów” pt. „Świadomie wchodzę w rynek finansowy” – przygotowanie przystępnego poradnika dla młodzieży dot. wybranych zagadnień finansowych, przez Stowarzyszenie dla Powiatu zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez ekspertów publikacją dot. ochrony praw konsumentów skierowaną do młodzieży.
Niniejszy poradnik napisany jest językiem prostym i zrozumiałym , który w sposób przejrzysty i przystępny wyjaśnia młodzieży podstawowe aspekty praw konsumenckich. Obejmuje swoim zakresem wybrane zagadnienia dotyczące rynku finansowego, z którym młodzi konsumenci często spotykają się w życiu codziennym. Stanowi on uzupełnienie obecnie istniejących form pomocy konsumentom i z pewnością będzie pomocny w przygotowaniu młodych ludzi do bezpiecznego funkcjonowania na rynku usług finansowych.

PORADNIK DO POBRANIA ( <– kliknij)

Zadanie publiczne pt.: „Świadomie wchodzę w rynek finansowy” – przygotowanie przystępnego poradnika dla młodzieży dot. wybranych zagadnień finansowych finansowane jest ze środków Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.