Stowarzyszenie Euro-Concret,  w ramach zadania publicznego „Upowszechnienie i ochrona praw konsumentów”, realizuje projekt pt.”Zwiększenie dostępności i wiedzy konsumenckiej wśród seniorów”.

Realizacja zadania polega na zaktualizowaniu poradnika dla konsumentów.

Poradnik przygotowany w ramach konkursu Konsumenci seniorzy a sprzedaż bezpośrednia – prawa i zagrożenia wraz ze Stowarzyszeniem Aquila cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony seniorów oraz rzeczników konsumentów. Do tej pory otrzymujemy prośby od rzeczników  z całej Polski o dosłanie dodatkowych egzemplarzy poradnika. Mimo, iż w ramach poprzedniego zadania udało nam się wydrukować więcej niż zakładana ilość poradników, to niestety ich nakład jest już wyczerpany.

Zaktualizowany i wydrukowany w ramach niniejszego projektu poradnik w całości przekazujemy do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z treścią materiału w formie elektronicznej, którą można zarówno wyświetlić jak i pobrać. Link do poradnika poniżej:

„MAM DLA PAŃSTWA WYJĄTKOWĄ OFERTĘ…CZYLI JAK NIE DAĆ SIĘ OSZUKAĆ PRZEZ AKWIZYTORA” – poradnik dla konsumentów  (<–kliknij)

 

 

Zadanie publiczne pt.: „Zwiększenie dostępności i wiedzy konsumenckiej wśród seniorów” finansowane jest ze środków Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

 

 

 

Logo Euro-Concret